Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

Tavi ISIC Piedzīvojumi

TAVI ISIC PIEDZĪVOJUMI

 

LIDO

LIDO latviešu virtuves tradīcijas veiksmīgi apvieno ar mūsdienīgumu – pie mums vari mieloties gan ar kotletēm, kas garšo, kā mājās ceptas, gan sulīgiem vrapiem un burgeriem.

Visu februāra mēnesi, uzrādot ISIC karti, saņem 25% atlaidi visām zupām un desertiem LIDO Atpūtas centrā (bistro un Alus pagrabā).

Vairāk informāciju par piedāvājumu meklē šeit.

TALLINK

Dodies sen pelnītajā atpūtā ar ISIC un Tallink! Ceļo uz karalisko Stokholmu Tallink kruīza kuģī kopā ar draugiem, cena sākot no 12.50 €. Rezervē ceļojumu no 01.02.2019. līdz 28.02.2019., bet ceļo no 01.02.2019. līdz 10.03.2019.

  • Ja kajītē ceļo 4 personas, cena 1 personai B klases kajītē – no 12.50 €, A klases kajītē – no 15.00 €.
  • Kruīza ceļojums Rīga–Stokholma–Rīga ar kuģiem Isabelle vai Romantika.

Kas tevi sagaida kruizā:

  • Atpūtas un izklaides programma uz kuģa ar dejām dzīvās mūzikas pavadībā vai disko zālē kopā ar DJ.
  • Dziedi karaoke, piedalies spēlēs un viktorīnās, loterijā laimē lieliskas balvas un Tallink ceļojumu kartes.

Kruīzu par īpašo cenu iegādājies Tallink ceļojumu rezervēšanas sistēmā, ievadot atlaižu kodu: ISICLVVairāk informāciju par piedāvājumu meklē šeit.

LUX EXPRESS

Izbaudi laiku iepazīstost kaimiņvalstu pilsētas!  ISIC piedzīvojumu kampaņas ietvaros iegūsti izdevīgas biļetes uz Tallinu, Viļņu un Minsku. Pērc biļetes no 01.02. līdz 28.02. un ceļo no 04.02. līdz 31.05.

  • Rīga - Viļņa 8 EUR (vienā virzienā)
  • Rīga - Tallina 8 EUR (vienā virzienā)
  • Rīga - Minska 11 EUR (vienā virzienā)

Izmanto promo kodu ISIC, kad pērc biļetes tiešsaistē.

Vairāk informāciju par piedāvājumu meklē šeit.

MILZKALNS

Vēlies aktīvi atpūsties kopā ar draugiem, izbaudot sniegoto ziemu? Brauc uz Milzkalnu darba dienās un iegūsti 10% atlaidi, uzrādot savu ISIC karti! Piedāvājums ir spēkā 2019. gada februārī!

Vairāk informāciju par piedāvājumu meklē šeit.

STREET BURGERS VECRĪGA

Street Burgers filozofija ir būt godīgiem pret klientiem un sniegt vislabāko no tā, kas ir atrodams tepat Latvijā - liellopa gaļa, jērs, vista, olas, tikai svaigi produkti no Latvijas laukiem. Piedāvājam ne tikai burgerus, bet arī salātus, smūtījus, šeikus, plašu dzērienu un craft alus izvēli.

Visu februāra mēnesi, uzrādot ISIC karti, saņem 20% atlaidi visiem pirkumiem Street Burgers Vecrīga, Vecpilsētas ielā 8a-8. 

Vairāk informāciju par piedāvājumu meklē šeit.

SUMMER SOUND SPRING SESSION

Jau 9. martā, pulksten 20.00, Rīgas Sporta manēžā notiks pavasara lielākā ballīte - Summer Sound Spring Session.  Pasākumā uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas dīdžejs Tujamo, Latvijā populārā grupa Bermudu Divstūris, Ozols un festivāla ballīšu karalis - dīdžejs Toms Grēviņš, DJ Rudd un Makree. Tā būs karsta ballīte visas nakts garumā, atzīmējot ziemas beigas un vasaras tuvošanos.

Vairāk informāciju par piedāvājumu meklē šeit.