Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
KĀ RĪKOTIES, JA ISIC/ITIC BEIDZIES DERĪGUMA TERMIŅŠ?

ISIC/ITIC kartei beidzies derīguma termiņš. Kā rīkoties?

1.variants

Piesaki karti ar jauno termiņu isic.lv/lv/pieteikties/, aizpildi visu nepieciešamo informāciju, pievieno fotogrāfiju un pieteikums tiks nosūtīts ISIC ofisam. Divu darba dienu laikā, no pieteikuma saņemšanas brīža, saņemsi e-pastu ar apstiprinājumu, ka Tava ISIC karte ir gatava.

2.variants

Nāc karti izgatavot ISIC ofisā Rīgā, Kr. Barona ielā 24/26, 3.stāvā. Ņem vērā, ka var nākties gaidīt rindā. Izgatavošana uz vietas aizņems dažas minūtes un savu ISIC karti iegūsi tajā pašā brīdī. Ņem līdzi savu fotogrāfiju, bet, ja esi aizmirsis - fotografēsim uz vietas.

 

Kas nepieciešams, lai izgatavotu karti ar jauno termiņu?

Ja esi students, katru gadu izgatavojot/piesakot ISIC karti ar jauno termiņu, Tev būs nepieciešama izziņa no mācību iestādes vai derīga studentu apliecība, kas apliecina Tavu studenta statusu noteiktajā mācību gadā, kā arī personu apliecinošs dokuments.

Ja esi skolēns, katru gadu izgatavojot/piesakot ISIC karti ar jauno termiņu, Tev nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Ja esi vispārizglītojošās skolas vai pirmsskolas izglītības iestādes pedagogs, katru gadu izgatavojot/piesakot ITIC karti ar jauno termiņu, Tev būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Ja esi augstskolas pedagogs, katru gadu izgatavojot/piesakot ITIC karti ar jauno termiņu, Tev būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un izziņu no attiecīgās augstskolas par nodarbinātību.

ISIC un ITIC kartes katru gadu izgatavojam no jauna!