Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
Izbaudiet vasaru kā vēl nekad!

Jūlija tveice un cerības par saulainu un siltu augustu ir perfektais laiks, lai dotos ilgi gaidītajā atpūtā - festivāli, koncerti, ekskursijas vai pabaudīt kādu no Latvijas ezeriem. Mūsu vasaras kampaņa ir tieši radīta ar šādu mērķi - ļaut jums atpūsties kā vēl nekad!
Izmantojiet savu ISIC/ITIC karti un iegūstiet atlaides pat līdz 60%, lai prieks baudīt silto laiku!

RITA ORA 

Pirmoreiz Latvijā, 4. augustā Siguldas pilsdrupās, viesosies grandiozā R&B dziedātāja  Rita Ora! Ar neizsīkstošu enerģiju, fantastisku mūziku un horeogrāfiju viņa vienmēr iepriecina un pārsteidz savus fanus. Tieši visi ISIC kartes īpašnieki var iegādāties koncertbiļeti ar 10% atlaidi.

Vairāk informācijai spied šeit.

Laba Daba

Desmit gadu jubileju šogad svinēs starptautiskais mūzikas festivāls „Laba Daba”, no 3. līdz 5. augustam piedāvājot plašu mūzikas programmu, uz piecām skatuvēm pulcējot vairāk kā septiņdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju. Jubilejas gadā par galvenajiem ārvalstu viesiem izvēlēti islandieši „Múm” un regeja grupa „Inner Circle” no Jamaikas.

Biļetes uz festivālu par īpašu cenu pieejamas ISIC kartes īpašniekiem visās „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un interneta vietnē, izvēloties sadaļu "ISIC atlaide". 

Vairāk informācijai spied šeit.

Aerodium

AERODIUM piepildīs ikviena sapni lidot, paceļot spārnos.

Vairāk informācijai spied šeit.

Airstation

AirStation - viens no iespaidīgākajiem airsoft un lasertag tipa spēļu poligoniem Rīgā, kas piedāvā visaizraujošākās komandas spēles, ļaujot spēles dalībniekiem likt lietā gan fizisku, gan mentālu un stratēģisku piepūli. Iespēja vērtīgi un aktīvi pavadīt laiku un iegūt vēl nebijušas emocijas. Saņem 20% atlaidi ar savu ISIC/ITIC karti!

Vairāk informācijai spied šeit.

Hieroglifs

Netradicionālā tūrisma piekritēji, Hieroglifs International, piedāvā iespēju iepazīt mazāk zināmas, bet ne mazāk interesantas vietas gan Rīgā, gan arī citur Latvijā. Izzini vietējo padomju mantojumu, apmeklējot leģendāro Skrundas bijušo kara pilsētiņu, Liepājas Karostu, Zeltiņu kodolraķešu bāzi un citus objektus. Izmanto savu ISIC/ITIC karti un saņem 15% atlaidi.

Vairāk informācijai spied šeit.

Wild Wake

Wild Wake ir veikparks, kas atrodas Selēku ezera krastā, aprīkots ar mūsdienīgu kabeli un kvalitatīvām konstrukcijām, kas izgatavotas pēc īpaša pasūtījuma, kā arī – nomā tiek piedāvāts pilnīgi jauns sporta ekipējums. Wild Wake ISIC un ITIC karšu īpašniekiem piedāvā atlaides līdz pat -20%. Cenrādi meklē mūsu Facebook lapā.

Vairāk informācijai spied šeit.

Richard windsurfing club

SUP vai Vindsērfinga instruktāža un noma pie Latvijas čempiona Riharda Akmentiņa.
Uzrādot ISIC saņem līdz pat 60% atlaidi.

Vairāk informācijai spied šeit.

Klasiskās mūzikas festivāls " LNSO Vasarnīca"

Klasiskās mūzikas festivāls visai ģimenei “LNSO vasarnīca” šogad notiks no 24. līdz 26. augustam Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, kurai vari izmantot ISIC? ITIC karti, lai saņemtu 20% atlaidi.

Festivāla programmā: vakara simfoniskās mūzikas koncerti – Bahs, Mocarts, Rahmaņinovs un jubilārs Bernsteins –, izrādes bērniem, filmas “Četri balti krekli” seanss, muzikālā joga un citas skaniskas izpriecas.

Vairāk informācijai spied šeit.