Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

ISIC Explorer

PIEDZĪVOJUMI / SPORTS / KULTŪRA / ĒDIENS / IZKLAIDE / VESELĪBA


Stenders

Atklāj jaunus vannas rituālus kopā ar Stenders. Kampaņas ietvaros saņem 15% atlaidi visam vai iegādājies jaunos Stenders produktus par īpašu cenu:

Želejziepēm atlaide 25% - atlaidi izmanto no 01.03. līdz 15.03.

Cietais šampūns un kondicionieris = 11 EUR - atlaidi izmanto no 16.03. līdz 13.04.

 

Centrālais Gastro tirgus

Centrālais Gastro Tirgus pārsteigs ikvienu ar plašo un garšīgo ēdienu klāstu - vairāk nekā 20 dažādi ēdinātāji un 2 bāri apmierinās ikkatra izsalkumu. 
Gastro tirgus ir vieta, kur brīvdienu vakaros satikties ar draugiem, kurp doties pusdienās vai brokastīs kopā ar ģimeni un darba dienās remdēt izsalkumu kopā ar kolēģiem.

ISIC Explorer kampaņas ietvaros nogaršo vairāk nekā 20 dažādas ISIC maltītes par 2,90EUR.

Klinšu kāpšanas zāle "Virsotne"

​Jauns izaicinājums Tev un Taviem draugiem - kāpšanas sports! Nāc un iemēģini jauno olimpisko sporta disciplīnu – boulderings -dažādu sarežģītību maršruti, kuru izkāpšanā nepieciešams līdzsvars, kāpšanas tehnika, spēks un prāts. Boulderings ir ļoti labs fiziskais treniņš, kur tiek nodarbināti visi ķermeņa muskuļi!

Tikai ISIC kartes lietotājiem īpašs piedāvājums – kāpšanas zāles ”Virsotne” apmeklējums par 6 EUR.

Ģertrūdes ielas teātris

​Ģertrūdes ielas teātris kļuvis par vienu no spēcīgākajiem neatkarīgajiem teātriem Latvijā, rosinot pārmaiņas kopējā teātra sistēmā. Šobrīd ĢIT sezonā producē 4–6 jauniestudējumus un nodrošina regulāru ikmēneša programmu ar vairāk nekā 100 pasākumiem, satiekoties dažādu skatuves mākslu pārstāvjiem – teātra, dejas un mūzikas.

ISIC Explorer kampaņas ietvaros teātra izrādes biļete par 8 EUR.

Sporta centrs "Jugla" 

Sporta centrs Jugla piedāvā iespēju aktīvi pavadīt laiku sportiskā un draudzīgā vidē, iegūstot pozitīvu enerģijas lādiņu katrai dienai! Šeit Jūs varēsiet izvēlēties jebkuru grupu nodarbību veidu, kas uzrunā tieši Jūs! Sporta centrs piedāvā tādas nodarbības kā CrossTraining, TRX, Fit Boxing, Mommy Fit, Stretching Yoga, kā arī individuālās nodarbības pie privātā trenera!

ISIC Explorer kampaņas ietvaros pilna laika abonementam 30 EUR atlaide + katram jaunajam klientam mēs dāvinām enerģijas lādiņu pirms treniņa un spēkus atjaunojošu dzērienu uzreiz pēc treniņa! 

Kampaņas atlaides nesummējas.


Katram sava ISIC karte!

Ja esi skolēns, students vai pedagogs, ISIC karte ir domāta tieši tev! Piesakies tiešsaistē un saņem savu karti ISIC birojā vai pa pastu!