Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
Iespēja pusaudžiem - mācības un vasarīgas aktivitātes ārzemēs

 

  • Vasaras nometne pusaudžiem no 13-17 gadiem Maltā

Angļu valodas nometne pusaudžiem no 15. jūnija līdz 30. septembrim ar dzīvošanu rezidencē klusā un drošā Maltas daļā - Bahārā līdzās ūdens atrakciju parkam un pludmalei. 
Mācības notiek GSE junioru centrā San Gwan pamatskolas telpās. Transports no rezidences uz junioru centru un atpakaļ tiek nodrošināts. 
Ūdens parka apmeklējums 4x nedēļā tāpat kā citas aktivitātes un ekskursijas iekļauts programmas cenā.

Divu nedēļu programmas cena ar 15% atlaidi - 1536 EUR, piesakoties līdz 30. jūnijam. Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv.

Vairāk par programmu mājas lapā.

  • Desmit procentu atlaide Bucksmore Summer programmai Anglijā

Intensīva apmācību programma tīņiem no 13 līdz16 gadiem fantastiskā vidē Braitonas tuvumā. Piemērota visiem, kas vēlas attīstīt publiskās runas, prezentācijas un pētnieciskās prasmes apvienojumā ar aizraujošām aktivitātēm un ekskursijām.

Šobrīd spēkā 10% atlaide programmām, kas sākas pēc 17. jūlija. Programmas cenā iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitātes un ekskursijas, apdrošināšana, transferi. Divu nedēļu programmas cena laika posmā no 17. jūlija līdz 14. augustam - 1980 GBP.

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv.

Vairāk par programmu mājas lapā.

  • Sir Christopher programma jauniešiem no 16-19 gadiem Kembridžā

Intensīva vispārējās un akadēmiskās angļu valodas programma jauniešiem ļauj iepazīt Kembridžas universitāti un izbaudīt  tās studentu sadzīvi universitātes kopmītnēs

Programmā vēl ir vietas no 1. jūlija līdz 15. jūlijam un no 22. jūlija līdz 26. augustam. Programmas cenā iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, pēcpusdienas un vakara aktivitātes, ekskursijas, apdrošināšana un  transferi. Divu nedēļu programmas cena -  1890 GBP

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv.

Vairāk par programmu mājas lapā.