Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
Atpūties un sasildies rudenī

Atpūties un sasildies rudenī kopā ar ISIC - izbaudi garšīgus ēdienus, siltu kafiju, aizraujošus ceļojumus un piedzīvojumus. Uzrādi savu ISIC vai ITIC karti un saņem atlaides līdz pat 50%.

Can Can Pizza

Jaunās paaudzes picērijas Can Can piedāvā gardas picas, sātīgus karstos ēdienus un uzkodas, dažādus pusdienu un īpašus sezonālos piedāvājumus, modernus dzērienus un kokteiļus draudzīgā atmosfērā.

Rudens kampaņas ietvaros izbaudi 40% atlaidi visu izmēru picām un 40% atlaidi kafijām un karstajiem dzērieniem (izņemot alkoholiskos dzērienus).

Vairāk infomāciju par Can Can Pizza meklē šeit.

Caif Cafe

Garšīgas kafijas un stilīgi, mūsdienīgi dzērieni, gardas kūkas jaukā chill out atmosfērā, kas papildināta ar jauno Latvijas mākslinieku un fotogrāfu darbu izstādi - tāda ir Caif Cafe.

Rudens kampaņas ietvaros izbaudi 30% atlaidi visiem kafijas dzērieniem un kūkām

Vairāk infomāciju par Caif Cafe meklē šeit.

Vecrīgas Street Burger

Street Burgers filozofija ir būt godīgiem pret klientiem un sniegt vislabāko no tā, kas ir atrodams tepat Latvijā - liellopa gaļa, jērs, vista, olas, tikai svaigi produkti no Latvijas laukiem.

Rudens kampaņas ietvaros izbaudi 20% atlaidi pirkumam restorānā Vecrīgā

Vairāk infomāciju par Vecrīgas Street Burger meklē šeit.

GUNSnLASERS

Dodies uz GUNSnLASERS izklaides parkiem un izmēģini dinamisko lāzerpeintbolu vai stratēģisko airsoft!

Rudens kampaņas ietvaros izbaudi 25% atlaidi komandas spēlēm (atlaide ir spēkā tikai darbadienās, minimālais spēlētāju skaits ir pieci).

Vairāk infomāciju par GUNSnLASERS meklē šeit.

iTan

ITAN Studio pieejami dažādām vēlmēm piemēroti labākie solāriji, sākot no saudzīgajiem līdz intensīvajiem solāriju modeļiem, lai iegūtu perfektu iedegumu!

Rudens kampaņas ietvaros izbaudi 30% atlaidi sauļošanās seansiem, trešdienās - 50%

Vairāk infomāciju par meklē šeit.

Luxexpress

Lux Express ir lielākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs. Lux Express pārstāvniecības atrodas Tallinā, Rīgā, Viļņā un Sanktpēterburgā.

ISIC Rudens kampaņas ietvaros iegūsti izdevīgas biļetes uz Tallinu, Viļņu un Maskavu. Pērc biļetes no 22.10. līdz 30.11. un ceļo no 22.10. līdz 19.12. (izņemot no 02.11. līdz 05.11.).

  • Rīga - Viļņa 5 EUR (vienā virzienā)
  • Rīga - Tallina 6 EUR (vienā virzienā)
  • Rīga - Maskava 9 EUR (vienā virzienā)

Izmanto promo kodu ISIC / Isic / isic, kad pērc biļetes tiešsaistē. Starp pirkuma datumu un ceļošanas datumu jābūt vismaz 2 dienām.