Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
LABA DABA

Desmit gadu jubileju šogad svinēs starptautiskais mūzikas festivāls „Laba Daba”, no 3. līdz 5. augustam piedāvājot plašu mūzikas programmu, uz piecām skatuvēm pulcējot vairāk kā septiņdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju. Jubilejas gadā par galvenajiem ārvalstu viesiem izvēlēti islandieši „Múm” un regeja grupa „Inner Circle” no Jamaikas.

Biļetes uz festivālu par īpašu cenu pieejamas ISIC kartes īpašniekiem visās „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un interneta vietnē, izvēloties sadaļu "ISIC atlaide". Ierodoties festivālā, biļete obligāti jāuzrāda kopā ar ISIC karti - ja tas nebūs iespējams, biļešu cenas starpība būs jānomaksā. 

Par mūzikas apvienībām, radošajām aktivitātēm, spēļu pļavu un sporta aktivitātēm, atrakcijām, teātra un kino programmu informācija būs pieejama festivāla mājas lapā un sociālajos tīklos - Facebook un Instagram.

Festivāla teritorijas skaistajā ābeļdārzā būs iekārtota telšu pilsētiņa un tās maksa jau ir iekļauta festivāla biļetes cenā.

*Atlaide netiek piemērota grupas un vienas dienas biļetēm.

 

Intereses
Festivāli, Kultūra, Atpūta
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC, ISIC skolēna e-karte
Citas atlaides